معرفی کوتاه کتاب جادوی فکر بزرگ

کتاب جادوی فرک بزرگ به ما روش‌هایی بسیار کاربردی را معرفی می‌کند و این وعده‌ها کاملاً قابل دسترسی و عمل کردن هستند. کتاب جادوی فکر بزرگ می‌تواند بهترین برنامه را برای اینکه بیشترین استفاده از کار، ازدواج، زندگی شخصی و جامعه‌ی خودمان ببریم برایمان طراحی کند. دیوید جی. شوارتز ثابت می‌کند که ما برای رسیدن به موفقیت نیاز نداریم حتماً روشنفکر یا بسیار باهوش باشیم، تنها نیاز داریم اندیشه و رفتارهایی را یاد بگیریم تا ما را به آن جایگاه برساند و این چیزی است که کتاب جادوی فکر بزرگ به‌خاطرش نوشته شده است.

در این کتاب، ده‌ها تئوری به‌صورت علمی و عملی و هم‌چنین چندین روش کلی وجود دارد که این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم بزرگ اندیشیدن را در خودمان تقویت کنیم. اگر بتوانیم این نیرو را درخودمان تقویت کنیم، موفقیت و خوشحالی را که همیشه در جستجوی آن بوده‌ایم، به دست می‌آوریم. دیوید جی. شوارتز در این کتاب سعی کرده که هریک از تاکتیک‌ها را با کمک تجربه و زندگی افراد و ترسیم حالات واقعی آن‌ها به گونه‌ای ارائه کند که بیشتر قابل درک باشد. ما نه تنها متوجه می‌شویم که چه باید بکنیم، بلکه از همه مهم‌تر کشف می‌کنیم که چگونه هر قاعده‌ی کلی را در موقعیت‌های عملی و در رویارویی با مشکلات به کار بندیم.

دانلود کتاب جادوی فکرر بزرگ

راه‍‌هایی که در کتاب جادوی فکر بزرگ عرضه شده است برای عمل کردن است نه فقط برای مطالعه. این روش‌ها و راه‌حل‌ها به‌اندازه‌ای تازه هستند که نویسنده ناچار بود از اصطلاحات جدیدی استفاده کند. دکتر شوارتز در این کتاب راهی را که برای رسیدن به قابلیت‌های فکر بزرگ باید طی شود را ترسیم کرده است، او در این کتاب به ما یاد می‌دهد که چگونه با تمرکز بر روی مسائل اصلی، از دست نکات ریز و جزییات خلاص شویم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *